spotkanie mam blogerek w płocku.

4 marca 2014

1 marca wzięłam udział w spotkani Mam Blogerek w Płocku.
Było to pierwsze spotkanie na które się zgłosiłam mam nadzieje, że jeszcze na nie jednym zawitam!

Nie wiem czy zdecydowałbym się na pokonanie takiej długiej drogi jakby nie fakt, że zgrało nam się to z urlopem w Warszawie, stamtąd to tylko dwie godziny drogi a ze Stalowej to jednak dużo dłużej.

Wielkie brawa należą się organizatorką Zuzulenka oraz Ma i Lu ,

które pełną parą przygotowały nasze spotkanie, znalazły sponsorów którzy sprezentowali nam małe niespodzianki i generalnie ogarniały całą sytuację.

Spotkanie rozpoczęło się o 13:00 w restauracji Estera, czas płynął strasznie szybko zanim człowiek się obejrzał spotkanie dobiegło końca i trzeba było wracać do domu.

Oczywiście zanim wróciliśmy do domu to jeszcze trochę rzeczy się działo!

Oprócz kawy, ciastka i ploteczek wzięłyśmy udział w trzech wykładach.Odbyła się prezentacja kosmetyków Nantes oraz mały pokaz makijażu, w którym udało mi się wziąć udział. Moją największą zmorą są cienie pod oczami a tutaj mineralna baza korygująca poradziła sobie z nimi znakomicie!2 ostanie zdjęcia Mama Bloguje


Pani mgr. Małgorzata Marcinkowska specjalistka rehabilitacji ruchowej udzieliła nam wykładu na temat prawidłowej postawy u dzieci, można było zapytać, dopytać i wszystkiego się dowiedzieć. Pani Małgorzata zwróciła uwagę na fakt, że dzieci za mało się ruszają. Większość czasu siedzą i to zazwyczaj nie prawidło a co z tym idzie zła postawa, późniejsze problemy z kręgosłupem.
Nie raz słyszałam "nie biegaj", "nie skacz", "bo się przewrócisz" jak babcia, ciocia wręcz nakazywały Kseń przestać się ruszać... po co?
no przepraszam bardzo ale serio wolę aby K. zbiła sobie kolano niż się nie ruszała!
Dlatego tak ważne są spacery i zabawy a w późniejszym wieku pilnowania prawidłowej postawy.
Firma Entelo sprezentowała, każdej Mamie mały ułatwiacz zadania :)
Kseń jest zachwycona tym prezentem.


Dziewczyny z salonu Uciecha zaprezentowały nam jak dobrze dobrać biustonosz tak aby odnaleźć swoje piersi, ładnie je wyeksponować a przede wszystkim zadbać o nie!


Mama Po Raz TrzeciOdbyło się także losowanie i nam trafił się Laktaor fitmy Tommee Tippee, bardzo nas to cieszy bo odhaczyliśmy kolejną rzecz z listy naszej wyprawki dla Młodego!

W spotkaniu wzięły udział Mamy z blogów:


Nasi sponsorzy:

Dziękuję za super spotkanie i mam nadzieję, że do zobaczenia! :)

2 komentarze

  1. Miło było Cię poznać
    i przepraszam jeszcze raz za te imiona :)

    OdpowiedzUsuń
  2. mnie również:) nic się nie dzieje :)

    OdpowiedzUsuń

szary domek © . QUINN CREATIVES .