podsumowanie.

31 grudnia 2013Każdy robi podsumowanie roku, a co ja też zrobię...
Ten rok zaliczam do naprawdę udanych, choć odkąd przy moim boku jest I. to moje życie wygląda zupełnie inaczej. W tym roku udało nam się nawet sporo podróżować: Warszawa razy kilka, Kraków, Zakopane, Bieszczady no i Szkocja. Z tego ostatniego chyba cieszymy się najbardziej, ponieważ odwiedziliśmy Siostrę I. tak naprawdę dopiero teraz miałyśmy okazję się naprawdę poznać i porozmawiać, nie obyło się bez naszej fryzjerskiej wpadki choć wcale nie wyszła ona na złe :)
Wyjazd do Zakopanego także zaliczamy do udanych kilka dni z przyjaciółmi.
Zaliczyliśmy też kilka koncertów mniejszych czy też troszkę większych.
Złych chwil kilka też za pewno było choć w tym momencie ciężko mi sobie je przypomnieć a to chyba dobrze znaczy, że tych wspaniałych było więcej.
Jak każdy rok przyniósł nam mnóstwo doświadczeń dzięki którym się zmieniamy, dojrzewamy, uczymy się czegoś nowego.
Stwierdziliśmy także, że chcemy powiększyć naszą rodzinę... że to najwyższa pora i co udało nam się we wrześni dowiedzieliśmy się, że Fasolka rośnie we mnie a w Maju będzie z nami...
Wiem też, że rodzina jest dla mnie najważniejsza i dojrzewam do tego, że nie ważne gdzie nawet na końcu świata ale ważne jest to, żebyśmy byli razem... żebyśmy się kochali i ufali sobie nawzajem...
K. przez ten rok zmieniła się oj zmieniła, urosła już nie jest tym małym Dzieciuchem już jest całkiem poważna Dziewczynką, która mówi pełnymi zdaniami i można na prawdę fajnie z nią porozmawiać... chce aby ten kolejny rok jej życia przyniósł jej mase wspomnień i doświadczeń, jej i Nam :)
a pochwalę się, że nasze postanowienia w 80 % spełnione! zobaczymy jak będzie w tym roku.

Wam moi drodzy życzę wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku, aby był jeszcze lepszy od poprzedniego, aby przyniósł Wam mnóstwo cudownych chwil i wspaniałych ludzi... abyście brali z życia garściami i cieszyli się każdą chwilą. Najlepszego Kochani!


zdjęciowe zestawienie zgapione od buuba.pl :)

Prześlij komentarz

szary domek © . QUINN CREATIVES .