grodziskie spotkanie blogerek

5 maja 2015

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Spotkaniu Blogerów, tym razem w Grodzisku Mazowieckim zorganizowanym przez Ole z bloga Panienka Anna. Spotkanie odbyło się w Restauracji Gniezno.

Jako pierwsi zaprezentowali się Michał i Marcin z firmy Wyjątkowy Prezent, opowiedzieli nam o oryginalnych prezentach, o spełnianiu marzeń naszych bliskich. Ich prezenty mają sprawić, że zostaną w pamięci na bardzo długo. Sami zajrzyjcie na ich stronę i zobaczcie jaki mają szeroki wybór :)
Następni byli Paulina i Wojtek z Zachęć Swoje Dziecko Do Mycia Zębów przybliżyli nam problem próchnicy, dzieciaki mogły wykazać się umiejętnością szczotkowania zębów na wielkiej szczęce.
Kolejna była  Ania, która jest fizjoterapeutką i blogerką współpracującą z firmą Slippers Family. Odpowiedziała nam na wszystkie pytania, powiedziała jak kupować buciki dla naszych pociech i na co zwracać uwagę. Udało nam się wylosować butki tej firmy - jupi! są rewelacyjne!Na końcu Irek - była to jego premiera, teraz może uczyć i przekazywać wiedzę na temat pierwszej pomocy - powiedział istotne rzeczy, które mogą przydać się każdemu. Niby każdy gdzieś tam kiedyś o tym słyszał ale jednak zawsze przydaje się małe odświeżenie.

Takie spotkania dają wielką moc, można poznać na nich fantastyczne osoby a także poplotkować już tymi poznanymi wcześniej :)
zaglądnijcie koniecznie do uczestniczek spotkania:


Partnerzy spotkania:
Koralikova, Twoje Ori, Slippers Family, Belgisto, Wyjątkowy Prezent, Pyszna Paczka, Filcovanki,
ClipS, Wydawnictwo Zakamarki, Fundacja Festina Lente, Womar, Malinowe Pole, Lesia Rękodzieło, Zachęć Swoje Dziecko Do Mycia Zębów, Pinkorblue, Dong A Polska, Simon & Sophie , Miracoloo, Whisbear

A to co przywieźliśmy ze spotkania:
Zdjęcia Natalia Jarocka
kilka ostatnich naszych.

1 komentarz

szary domek © . QUINN CREATIVES .